Masz pytania?
Zadzwoń!

Infolinia: 58 741 81 58
Rejestracja Panel Klienta
Wzrost popularności telefoni internetowej VoIP

Wzrost popularności telefoni internetowej VoIP

Wzrost popularności telefoni internetowej VoIP

Z opublikowanego właśnie raportu UE dotyczącego rynku telekomunikacyjnego wynika, że w krajach unii wzrasta popularność usług telefonii internetowej. Czy nadchodzi era tanich rozmów VoIP?

Komisja Europejska opublikowała raport dotyczący rynku telekomunikacyjnego w UE. Sprawozdanie dotyczy lat 2012-2013. Według podsumowań coraz rzadziej korzystamy z tradycyjnych usług telefonicznych, wzrasta natomiast popularność usług telefonii internetowej (VoIP), a także w szybkim tempie zwiększa się natężenie przesyłu danych. W sprawozdaniu poruszono także szereg różnych kwestii regulacyjnych, takich jak regulacja rynku, plany rozwoju łączności szerokopasmowej i źródła finansowania takiego rozwoju, krajowe organy regulacyjne, udzielanie zezwoleń, zarządzanie zakresami częstotliwości, prawa w zakresie prowadzenia instalacji i dostępu do infrastruktury pasywnej, dostęp i wzajemne połączenie, kwestie konsumenckie, usługa powszechna i neutralność sieci. Powyższe kwestie zostały opisane z uwzględnieniem zmian zachodzących na rynku, zagadnień dotyczących konkurencyjności i celów agendy cyfrowej. Sprawozdanie dotyczy okresu od stycznia 2012 r. do grudnia 2013 r.

Jeżeli chcą Państwo zatem oszczędzić na rozmowach krajowych i zagranicznych zapraszamy do skorzystania z naszej oferty telefonii VoIP – zapewniamy niskie ceny i wysoką jakość usług.

Powrót