Masz pytania?
Zadzwoń!

Infolinia: 58 741 81 58
Rejestracja Panel Klienta
Wirtualny fax – kilka słów o usłudze

Wirtualny fax – kilka słów o usłudze

Wirtualny fax – kilka słów o usłudze

Wirtualny fax to nowoczesna usługa, która łączy konwencjonalne rozwiązania telekomunikacyjne z najnowszą technologią informatyczną. Jej działanie jest bardzo proste – faxy mogą być odtąd wysyłane i odbierane tak szybko i sprawnie, jak wiadomości e-mail. Wystarczy, że posiadamy komputer lub laptop z dostępem do Internetu, a już poprzez program pocztowy lub stronę www możemy korzystać z faxu. Otrzymujemy przy tym swój indywidualny numer telefoniczny, który niczym nie różni się od tego, jaki otrzymuje się przy użytkowaniu zwykłego faxu. Wirtualny fax pozwala nie tylko wysyłać i odbierać wiadomości. Jego niewątpliwą zaletą jest możliwość rozsyłania wielu faxów jednocześnie, bez konieczności oczekiwania na zakończenie wysyłania poprzedniej wiadomości.

Dla kogo jest wirtualny fax?

Wirtualny fax to usługa, która posiada wiele zastosowań. Na jej wykupienie decydują się właściciele małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, którym zależy na unowocześnieniu i usprawnieniu firmowej korespondencji. Wirtualny fax sprawdzi się w każdym biurze – niezależnie od specyfiki i wielkości firmy. Skończą się uciążliwe problemy z zajętością linii telefonicznej lub kończącym się nagle papierem lub tonerem. Wysłanie nawet ogromnej ilości wiadomości odbędzie się niezwykle szybko, a przy okazji uniknie się wielu niedogodności, które wiązały się z używaniem tradycyjnego urządzenia faxowego. Niezwykle ważne jest również usprawnienie archiwizowania dokumentów. Elektroniczna forma wiadomości sprawia, że możemy w dowolny sposób zarządzać dokumentami – katalogować, integrować z systemami crm, przypisywać do określonych klientów czy po prostu przechowywać na wielu urządzeniach – w tym komputerach przenośnych czy palmtopach. Znacznie ułatwia to pracę każdej firmy i powoduje, że mamy dostęp do dokumentów o każdej porze, niezależnie od miejsca na świecie, w którym aktualnie się znajdujemy.

Wirtualny fax – rozwiązanie dla mobilnych

Obecnie pracujemy nie tylko w biurze. Podczas podróży służbowej czy wyjazdu na konferencję lub w innej ważnej sprawie także chcemy mieć przez cały czas kontrolę nad tym, co aktualnie dzieje się w naszej firmie. Na taki wyjazd bierzemy laptopa, palmtopa lub smartfona z dostępem do Internetu i bez problemu odbieramy wiadomości e-mail lub poruszamy się po stronach www. Decydując się na wirtualny fax uzyskujemy również dostęp do wiadomości, które wcześniej mogły być przesyłane tylko i wyłącznie za pomocą tradycyjnego urządzenia i linii telefonicznej. Niezależnie od tego, w jakim zakątku świata się znajdziemy, zawsze będziemy mieli dostęp do ważnych dokumentów oraz możliwość kontaktu z partnerami biznesowymi, współpracownikami czy klientami. Wirtualny fax ułatwi pracę nie tylko właścicielom firm, ale także handlowcom czy innym pracownikom, dla których dostęp do dokumentów oraz możliwość ich odbierania i wysyłania może okazać się nizwykle ważny.

Co zyskujemy?

Niezwykle łatwo można zauważyć, że wirtualny fax to same korzyści. Staje się to szczególnie widoczne, gdy porównamy tę nowatorską usługę z użyciem tradycyjnego urządzenia. Posiadając wirtualny fax przede wszystkim oszczędzamy. Nie płacimy zatem za: koszty instalacji, zakup urządzenia, papieru i materiałów eksploatacyjnych oraz naprawę wszelkiego rodzaju usterek. Dodatkowo mamy gwarancję niezawodności, bezpieczeństwa i poufności danych, funkcjonalności oraz mobilności.

Zaufaj profesjonalistom

Nasza firma zapewnia Państwu profesjonalną obsługę i niskie ceny. Nie ponoszą Państwo żadnych kosztów instalacji ani fachowej pomocy konsultanta. Nie muszą Państwo kupować osobnych urządzeń czy oprogramowania – wystarczy posiadać dowolny komputer z dostępem do Internetu oraz zainstalowanymi standardowymi programami tj. przeglądarka stron www, klient pocztowy i program umożliwiający odczyt plików w popularnym formacie pdf. Te zalety sprawią, że szybko przekonają się Państwo, iż wirtualny fax to oszczędność czasu i pieniędzy, a także komfort oraz poprawa efektywności pracy każdej firmy.

Powrót