Masz pytania?
Zadzwoń!

Infolinia: 58 741 81 58
Rejestracja Panel Klienta
Allegro – lider sprzedaży przez internet

Allegro – lider sprzedaży przez internet

Allegro – lider sprzedaży przez internet

Allegro cieszy się coraz większą popularnością. Z raportu przygotowanego przez firmę Gemius wynika, że aż 76%  internautów spontanicznie przywołało serwis jako pierwszy jeżeli chodzi o rynek e-zakupów. W drugiej kolejności rozpoznawalnością cieszą się serwisy: OLX.pl (dawniej Tablica.pl)  – 28% oraz e-Bay  – 16%.

Allegro.pl to obecnie najpopularniejsza platforma e-zakupów w Polsce. Internauci kupują za pośrednictwem serwisu głównie odzież, sprzęt RTV i AGD oraz multimedia. Co powoduje, że polscy konsumenci tak często dokonują zakupów przez internet właśnie tam? Zapewne mają na to wpływ: szeroka oferta, konkurencyjne ceny oraz bezpieczeństwo i wygoda transakcji. Aby zadowolić kupujących serwis na bieżąco wprowadza aktualizacje systemu, dbając w szczególności o użyteczność serwisu.

Biorąc pod uwagę, że w platformie Allegro można zakupić również różnego rodzaju usługi, postanowiliśmy zaprezentować tam naszą ofertę wirtualnego faxu. Na aukcjach można zakupić pakiety roczne lub miesięczne. Nasze konto i trwające aukcje mogą Państwo zobaczyć pod linkami poniżej. Zapraszamy do zakupów!

http://allegro.pl/my_page.php?uid=37061678

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=37061678

 

Powrót